Warning: Undefined array key "sort" in /usr/share/nginx/html/filmpjes.php on line 46
# Filmpje Kudos Views
1Engelandse mevrouw heeft wat tegen Islam4,81947,543
2Heterdaadje op beeld in Parijs1,75844,329
3Asif Hassan krijgt een prijs.1,63033,250
4Eindelijk een betrouwbare voorspelling1,30647,553
5We kunnen Saturnus zien 1,13626,878
6Tolu is relaxte dude1,10131,214
7Scootermeneer wil vooraan staan!1,02337,503
8Charlie Hebdo is weer scherp 98915,927
9Zuid-Afrikaanse carjackers treffen de verkeerde89435,084
10Filmdialoog met Frank84126,277
11Sta op en doe gangster!72375,838
12Dat rare Trumpgeluid64122,002
13Fijne vrijdag allemaal!62652,789
14Non kan truukje54128,315
15Je dag goed beginnen43720,317
16Even wat boodschappen doen40843,917
17Paaltje vs auto40517,441
18Draadstaal doet Man bijt hond39420,453
19Ik heb jouw auto niet geraakt36328,581
20Biechtbejaarden32218,220
21Het probleem benoemen30123,260
22Was die rode kaart terecht?28018,156
23Tweetaktkoeien27811,171
24Rijden als een man26129,717
25Mannen met RC vliegtuig25115,811
26Museummeisje laat botjes zien24326,730
27Smurf probeert ruit stuk te slaan21018,830
28VrijMiBo voor de echte zolderkamerridder18544,697
29Trap is gemaakt van hout17120,873
30Business Klaas16612,683
31Kauwen is voor mietjes15915,758
32Ik ken een snellere weg 15711,155
33Stunten met je MTB1569,490
34Slootje springen15512,863
35Gekkigheid met gekke geit14810,268
36Klote vogel doet het erom 14311,772
37Dikke frees met water14315,508
38Rallyauto in de sneeuw14210,365
39Buitenlandse Piet Paulusma 1429,324
40Werknemer van de maand13514,907
41Geen bekertjes op het veld gooien13017,632
42Wheelie downhill1298,223
43Haha pakmedan kutezel12112,883
44Wat heb je in je oog? 11729,528
45Normale stad in China 11712,349
46De Atanta Falcond hebben verse profielfoto11314,389
47Waarom inhalen?10811,804
48Moet wel bewussie zijn10632,185
49Reaguurder bij de pomp10519,567
50Re: biechtbejaarden 10213,907